თქვენი სიტყვაც იქნება გისოსებში გამოკეტილი, ამიტომ გამოფხიზლდით - აქციის მონაწილე
უკრაინის შეიარაღებული ძალების უმაღლესი ჯილდო “წითელი ჯვრით” დააჯილდოვა გენერალმა სირსკიმ გიორგი ფარცვანია. ფარცვანიამ 2024 წელს აგვისტოს ომის დღეებში რუსეთში საქართველოს დროშა გაშალა
მერწმუნეთ, რომ ჩვენზე დგას ეს ქვეყანა. როცა სახელმწიფო საუბრობს, რომ ეკონომიკის ზრდა არის 6 % და პარლამენტი ტაშს უკრავს, უნდა გადმოიხედოს ჩვენკენაც“ - თემურ ჭყონია
პრეზიდენტ ტრამპს ვუთხარი, რომ საქართველოში არჩევნები გაყალბდა, მივეცი ინფორმაცია და დარწმუნებული ვარ, ის ამას იკვლევს - ჯო უილსონი
მეგობარი ციხეში, მე ციხესთან” - უწერია ტრანსპარანტზე დათო სიმონიას და მე-5 დღეა ზაჰესის იზოლატორთან ათენებს და აღამებს მეგობარის, რესტორან “ბაბილოსთან” დააკავებული ზვიად რობაქიძის მხარდასაჭერად
აჭარის ტელევიზიის” წამყვანმა, მარი ბოლქვაძემ გადაცემა მზია ამაღლობელისთვის სოლიდარობის გამოცხადებით დაიწყო.
საქართველოს დროშით მოხატულლი პარლამენტთან აღმართული რკინის ჯებირი
ყელში მწვდა, მაღლა ამწია და გადამაგდო საწოლზე. 2 კვირის შემდეგ დამეწყო მუცლის არეში ტკივილები. როდესაც ექიმთან მივედი, მითხრეს, რომ დავკარგე 3 კვირის ნაყოფი - დაკავებული ანრი კვარაცხელიას მეუღლე პოლიციას ძალადობაში ადანაშაულებს